משלוח חינם בישראל בקנייה מעל 99 ₪

ואז באה הקורונה...

פורסם בתאריך

 

אהבתי - טישירטים מעוצבים

אחד הדברים האהובים עלי בטקסס היו הירידים.

ממש כמו בסרטים האמריקאים, ירידים פומפוזים עם כל הקצפת והקישוטים, לא חוסכים בכלום האמריקאים, מסורת זו מסורת. גלגלי ענק יפיפיים, פוד טראקס מושקעים עם כל הטעמים האפשריים, מן שמחה ילדותית כזו שמשתלטת עליך, לא משנה הגיל, התרגיל או כמה ציני אתה.

היו ירידים גדולים וגדולים יותר (everything is bigger in Texas), היו ירידים בבתי הכנסת ובכנסייה  השכונתית, ירידים בבתי הספר ובצופים.

כמעט בכל סופשבוע היו כמה ירידים בקרבת מקום, במיוחד באביב, זו עונת הפריחה של הפסטיבלים.

בירידים מצאתי לי תחביב, להסתובב בין מאות הדוכנים היצירתיים ולצ'טט (To Chat), מילה שלא מצאתי לה מקבילה בעברית, מן שיחה לא מחייבת ונעימה עם זר מוחלט, בין אם הוא עוד משוטט שאוהב לצ'טט כמוני, או האומן של הדוכן.

המבטא הישראלי שלי תמיד סיקרן ופתח עולם שלם של צ'יטוט, תמיד משמח וחיובי.

כשהתחלתי לרקום טישירטס פרי יצירתי היה לי חלום, להשמיש את מכנסי הפדלפון הוורודים מהתיכון ולהקים דוכן נודד בירידים. בחלומי דמיינתי את משפחתי הקטנה נודדת איתי כל אביב בין עיירות אמריקאיות ציוריות בתוך קרוואן משמח, מצ'טטת עם מקומיים חביבים ומוכרת טישירטס עם פסוקים אהובים בשפת הקודש.

חלק מהחזון התגשם וזה באמת היה אושר עילאי, להגיע לירידים והפעם עם דוכן משלי, לראות את בנותי מלוות אותי דרך כל שלבי היצירה ולומדות את השיעור הכי חשוב שלהן בכלכלה, בהגשמה ובצ'יטוט, הרוב התגשם, כמובן חוץ ממכנסי הפדלפון הוורודים שדווקא עלו עלי, אבל רק על רגל אחת...

כשחזרנו לישראל, עוד לפני שאָהַבְתִּי היה באוויר, ידעתי שהדבר הכי חשוב עבורי כדי להתחיל להרים את המיזם הזה מחדש בארץ אַהֲבָתִּי, היה לקבוע לי ביומן דוכנים בירידים לקראת החגים.

כך ידעתי שיש תאריך יעד שעד אליו הכל צריך להיות מוקם.

קבעתי לי ירידים, קטנים וקטנים יותר (מה לעשות, ארץ קטנה עם שפם...) וההתרגשות גאתה.

תפרתי, רקמתי, עיצבתי, דיבגתי במֶרֶץ רב כדי להגיע מוכנה לירידי פסח המבטיחים.

ואז באה הקורונה....


שתף את הפוסט← הפוסט הקודם הפוסט הבא →


2 תגובות

  • מקסים. לרגע הרגשתי משוטטת בפסטיבל טקסס 😃. הקורונה באה והקורונה תלך אבל החלום נישאר. לא פסטיבל, לא טקסס אבל בישראל עם פסטיבלים מסוג אחר. 😄

    גלי בתאריך
  • כמה יפה ומרגש כתבת .
    ולראות תמונה יפהיפיה ככ שלך ושל הבנות עשה לי את היום ;)
    וכמו ששרה להקת פיקוד מרכז; עוד נדע ימים טובים מאלה. ואת תעמדי בירידים המקומיים עם הטי-שירטים המקוריים והאיכותיים שלך ותצ׳וטטי בשפת האם 🙏🏻

    אביטל בתאריך

השאר תגובה

שים לב, תגובות חייבות להיות מאושרות לפני שיפורסמו.