משלוח חינם בישראל בקנייה מעל 99 ₪

סחר הוגן

אהבתי | סחר הוגן

אחריות תאגידית

אחריות תאגידית היא תנועה רחבה בעסקים המעודדת חברות לקחת אחריות על השפעת פעילותן על לקוחות, עובדים, קהילה והסביבה. חברות המחויבות לאחריות תאגידית מסכימות לעמוד בתקנים בינלאומיים בנושאי עבודה וזכויות אדם. 

באהבתי אנו מוודאים שהמוצרים שאנו מוכרים מיוצרים בתנאי עבודה בטוחים, הוגנים, חוקיים ואנושיים בכל שלבי שרשרת האספקה. אכפת לנו איפה (ואיך) המוצרים שלנו מיוצרים. אנו עובדים רק עם ספקים איכותיים שמקדישים תשומת לב לתנאי עבודה הוגנים ולתהליכי ייצור ידידותיים לסביבה. אנו מאמינים בשימוש בפרקטיקות אתיות, תנאי עבודה מכבדים ומתן שכר הוגן על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו לקבל החלטות מודעות.

אז מי מייצר את המוצרים שלנו? אנו משתמשים במגוון ספקים.

Bella + Canvas הוא ספק הלבוש הגדול ביותר שלנו. מתקני הייצור והמשרדים שלהם בארה"ב קיבלו הסמכת פלטינה מהמכון הבינלאומי להסמכת תהליכי ייצור (WRAP), הנושא הסמכה הניתנת עבור סטנדרטים גבוהים בניהול משאבי אנוש, תקני בריאות ובטיחות, שמירה על איכות הסביבה, ותאימות חוקית כולל עמילות מכס, יבוא ויצוא. תוכלו ללמוד עוד על הנהלים של Bella + Canvas כאן.

Next Level - מייצרת אך ורק במפעלים מוסמכים העומדים בתקינה הבינלאומית. בנוסף לשמירת זכויות העובד, לרבות אי־העסקת קטינים, ל- Next Level יש גם סטנדרטים גבוהים לאחריות חברתית, עליהם תוכלו לקרוא עוד כאן.

Anvil - כחלק ממשפחת המותגים של Gilden, כל המוצרים מיוצרים בייצור בר-קיימא ודגש על אחריות חברתית. הסמכת תהליכי ייצור (WRAP) הוענקה למפעלי התפירה של Anvil. Anvil הינה חברה ב- SEDEX® ארגון המעצים שרשראות אספקה ​​אתיות. Anvil מוסמכת גם תחת Oeko-Tex® Standard 100 Class I / II. תוכלו לקרוא עוד על Anvil כאן.

היכן מיוצרים המוצרים שלנו?

תלוי מה ומהיכן בוצעה ההזמנה. יש לנו מרכזי דפוס והפקה במספר מרכזים - ישראל, ארצות הברית ולטביה. אם אתם מזמינים מכל מקום בצפון אמריקה, המוצרים יודפסו, יופקו וישלחו מהמרכזים בארה"ב. אם אתם מזמינים מישראל, ברוב המקרים, המוצרים יופקו וישלחו ממרכז ההפצה שלנו בישראל.

באילו צבעי דיו אנו משתמשים לצורך הדפסת ביגוד?

פרטי הלבוש שלנו והמוצרים לבית מופקים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. הדיו שלנו מבוסס מים וידידותי לסביבה. הוא נקי לחלוטין ממתכות כבדות ותוצרי לוואי מהחי, פורמלדהיד ואלקילפנול אתוקסילטים (APE). זה הופך את הדיו ללא מסוכן, לא רעיל ו100% מתכלה.

אנו משתמשים בדיו תואם CPSIA (חוק שיפור בטיחות מוצרי צריכה), הנדרש בעת הדפסה על בגדי ילדים בני 12 ומטה.

מה עם האריזה שלנו?

אנו משתדלים לעשות כמיטב יכולתנו בכדי למזער את הפסולת בזמן האריזה ולהשתמש בחומרי אריזה ידידותיים לסביבה. רבים מחומרי האריזה שלנו ניתנים למחזור או מתכלים. עטיפות בועות אוויר מיוצרות ממינימום של 15% פלסטיק ממוחזר.

יש לכם עוד שאלות לגבי אופן הפעולה שלנו? אל תהססו לפנות אלינו באמצעות קישור צור קשר למטה.